ائتلاف جوانان 14 فوریه: با اشغالگران مقابله می‌کنیم

ائتلاف جوانان 14 فوریه: با اشغالگران مقابله می‌کنیم

اسلام تایمز- ائتلاف جوانان 14 فوریه جمعه آینده را جمعه دفاع مقدس نامگذاری کرده و بر پایداری تا تحقق خواسته های مردم تاکید کردند.

به گزارش اسلام تایمز ائتلاف جوانان 14 فوریه با صدور بیانیه ای اعلام داشتند: اشغال بحرین توسط آل سعود و عمل آل خلیفه مبنی بر صدور حکم باطل اعدام و همچنین دستگیری گسترده مردم بحرین ما را بر آن داشت تا دراین هفته به طور گسترده به دنبال خواست های خود باشیم.

در این بیانیه آمده است که صدور حکم اعدام برای افراد بیگناه مخالف شرع است و این پشت کردن به عقل و شرع و هتک مقدسات مردم است.

سازمان کنفرانس اسلامی نیز در بیانیه ای خواستار توقف فوری جنایات آل خلیفه و آل سعود برعلیه مردم بحرین شده و بیان داشتند که جنگی را که آل خلیفه و آل سعود برپا کرده اند یک نوع پاکسازی مخالفین و فرقه ای محسوب می گردد.

در بیانیه جوانان 14 فوریه آمده است جوانان و مردم بحرین تا جمعه آینده به روند تظاهرات صلح آمیز ادامه خواهند داد و در صورت عدم برآورده شدن خواسته هایشان تصمیمات دیگر از جمله دفاع از خود را اتخاذ خواهند نمود.

متن بیانیه

بسم الله الرحمن الرحیم

ومن اظلم ممن منع مساجد الله ان یذکر فیها اسمه و سعی فی خرابها اولئک ما کان لهم ان یدخلوها الا خائفین لهم فی الدنیا خزی و لهم فی الاخره عذاب عظیم

در پی آنکه نیروهای اشغالگر آل سعود و آل خلیفه در یک محاکمه غیر شرعی و قانونی اقدام به صدور حکم اعدام باطل در حق چهار نفر از فرزندان این مرز وبوم گرفتند و همچنین در پی استمرار روند بازداشت ها و شکنجه اسیران وتخریب مساجد و هتک مقدسات و پشت کردن به عقل و شرع و همچنین دستگیری و انتقال زندانیان به مکان های نامعلوم ما از همه کشور های اسلامی و مخصوصا سازمان کنفرانس اسلامی می خواهیم برای توقف جنایات دشمن بر علیه مردم بحرین چاره ای بیاندیشند . همچنین از سازمان ملل متحد و سازمان های بین المللی و همچنین سازمان های حقوقی می خواهیم به آنچه ادعا دارند ملتزم باشند حکومت ناقض حقوق بشر را محاکمه نمایند و از آنها می خواهیم تصمیمی واضح و فوری را در قبال جرایم اشغالگران سعودی و خلیفی اتخاذ کرده و این نسل کشی در بحرین را پایان دهند.

از این رو بیان می کنیم که ما در هفته ای حساس قرار داریم که در آن موضع خود را تعریف خواهیم کرد و حجت را بر همگان تمام خواهیم نمود . ما از 14 فوریه تا کنون از پاسخ و دفاع از نفسی که حق شرعی و عقلی ماست خودداری کردیم اما اکنون بیان می داریم اگر این هفته به پایان رسید و اشغالگران همچنان به جنایات خود ادامه دادند و مساجد را تخریب کرده و مقدسات و قرآن کریم را مورد بی احترامی قرار دادند و اسرا را آزاد نکردند و همچنین احکام اعدام را ملغی نکردند مردم بحرین کوچکترین تردیدی را در دفاع مقدس از نفس و ناموس و مساجد و مقدسات نخواهند نمود و انقلاب وارد از جمعه دفاع مقدس وارد یک مرحله جدید خواهد شد.

خداوند شهدا را مورد رحمت و عنایت خود قرار دهد.
ائتلاف جوانان 14 فوریه

/ 0 نظر / 10 بازدید