انتقاد کدخدایی به عملکرد نیروی انتظامی در وقایع اخیر ورزشگاه آزادی

خبرگزاری فارس: مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج از افراطی‌گری برخی از عوامل پلیس در ضرب و شتم تعدادی از جوانان حزب‌اللهی در حمایت از مردم مظلوم بحرین در ورزشگاه ازادی تهران انتقاد کرد.

انتقاد کدخدایی به عملکرد نیروی انتظامی در وقایع اخیر ورزشگاه آزادی

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، حجت‌الاسلام کدخدایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج در همایش مسئولین سیاسی بسیج طلاب سراسر کشور گفت: روحانیون باید سند چشم انداز 1404 کشور را پیش روی خود قرار دهند و برای رسیدن به آن به وظایف و نقش خود در این سند توجه داشته باشند.

کدخدایی با اشاره به اینکه اولویت اصلی امروز ما در عرصه جهاد اقتصادی است، تصریح کرد: شما به عنوان مبلغین جامعه اسلامی که می‌توانید ارتباط خوبی با متن جامعه و مخصوصا جوانان ایجاد کنید، لحظه‌ای از تلاش در مسیر بصیرت افزایی و دشمن شناسی کوتاهی نکنید چرا که هیج قشری در جامعه به اندازه روحانیت در کانون خانواده‌ها تاثیر گذار نیست.

وی همچنین با اشاره به نقش پر رنگ طلاب بسیجی در بصیرت و روشنگری جامعه، اظهار داشت: سعی کنیم از کارهای منفعلانه و کم اثر پرهیز کنیم و با تشخیص اولیویت‌ها موضوعی را برای خود به عنوان هدف‌، مشخص و برای رسیدن به آن هدف مجاهدت کنیم.

وی با اشاره به اینکه ظلم و ستم در بحرین به حد اعلای خود رسیده، گفت: این همه خباثت و دشمنی دشمنان برای از بین شیعه است اما آنها بدانند که تفکر ولایی و اهل بیت(ع) با بیداری اسلامی در جهان در حال گسترش است و این مرهون انقلاب سیاسی ایران بوده که امام(ره) آنرا برای ما به ارمغان آوردند و به گفته خود ایشان اسلام سنگر‌های کلیدی جهان را فتح خواهد کرد.

مسئولین نمایندگی ولی فقیه در بسیج همچنین در حاشیه این مراسم در خصوص عملکرد نیروی انتظامی در حوادث اخیر ورزشگاه ازادی تهران، گفت: پلیس باید در مسیر خدمتگذاری و ایجاد نظم و امنیت در جامعه با تدبیر و درایت بیشتری عمل کند تا از مدیریت این مجموعه‌ پر تلاش تلقی سوء نشود.

کدخدایی افزود: افراطی‌گری برخی از عوامل پلیس که به ضرب و شتم تعدادی از جوانان حزب‌اللهی در حمایت از مردم مظلوم بحرین در هنگام دیدار تیم‌های پیروزی تهران و الاتحاد عربستان صورت گرفت، می‌توانست با مدیریت بهتر عوامل نیروی انتظامی مانع برخی از برداشت‌ و تلقی‌های سوء شود.

وی ادامه داد: حمایت از ملت مظلوم و ستم دیده بحرین که تنها جرم آنها مسلمانان بودن و شیعه بودن است برای هر انسان با هر مکتب و آئینی یک اصل است بویژه برای ملت ایران که پس ار انقلاب در تمامی عرصه‌ها از ملت‌های مظلوم عالم دفاع کرده و بر این دفاع و حمایت‌ها تاکید داشته و دارد اما این حمایت ها نیز باید با برنامه‌ریزی و تعریف هدفهای مشخص صورت بگیرد.

کدخدایی وظیفه سازمان‌های بین‌المللی بویژه سازمان کنفرانس اسلامی و اتحادیه عرب و سایر تشکل‌های اسلامی را در این برهه از تاریخ سنگین عنوان کرد و گفت: آیا وقت آن نرسیده تا سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی قدری به خود آیند و از حقوق حقه مسلمانان بحرین دفاع کنند؟

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان‌ بسیج اظهار داشت: فجایعی که در بحرین این روزها اتفاق می‌افتد اگر به درستی و شفاف برای ملت‌ها اطلاع رسانی شود بدون تردید ملت‌های غربی در مقابل سیاستمدارانشان سکوت نخواهند کرد اما متاسفانه قدرت رسانه‌ای غرب مانع از آن می‌شود تا ملت‌های جهان و بویژه‌ مردم کشورهای غربی از این موضوعات و فجایع اطلاع یابند.

/ 0 نظر / 49 بازدید