روزگاري نو
آغاز راهپیمایی نمازگزاران تهرانی در اعتراض به هتک حرمت پیامبر(ص)

خبرگزاری فارس: راهپیمایی نمازگزاران تهرانی در اعتراض به هتک حرمت پیامبر اعظم(ص) دقایقی پیش، بعد از اقامه نماز جمعه آغاز شد.

خبرگزاری فارس: آغاز راهپیمایی نمازگزاران تهرانی در اعتراض به هتک حرمت پیامبر(ص)

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، راهپیمایی نمازگزاران تهرانی همزمان با سایر هموطنانمان در سراسر کشور در اعتراض به فیلم موهن آمریکایی علیه پیامبر مکرم اسلام(ص) دقایقی پیش، بعد از اقامه نماز جمعه آغاز شد.

راهپیمایان تهرانی در صفوف به هم پیوسته از مقابل دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب در حال حرکت هستند و شعارهایی در محکومیت این اقدام سر می‌دهند.

 

...

پيام هاي ديگران()     link     جمعه ٢٤ شهریور ،۱۳٩۱ - ایمان

خبرگزاری فارس: مسلمانان جهان خشم و انزجار خود را از ابرجنایتکار آمریکا اعلام کنن

خبرگزاری فارس: سازمان بسیج مستضعفین در واکنش به توهین به مقدسات مسلمانان، با صدور اطلاعیه‌ای، از مسلمانان جهان خواست خشم و انزجار خود را نسبت به طراحی ابلهانه و نفرت‌انگیز آمریکا اعلام کنند.

خبرگزاری فارس: مسلمانان جهان خشم و انزجار خود را از ابرجنایتکار آمریکا اعلام کنند usa

به گزارش خبرگزاری فارس، متن کامل اطلاعیه بسیج مستضعفین به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

رژیم پلید ایالات متحده آمریکا در تلاش برای جبران حقارت ناشی از شکست‌های بزرگ و پی در پی از جبهه عظیم مسلمانان بیدار و بپاخاسته، در یک عقده‌گشایی، بار دیگر مقدسات اسلام را هدف قرار داده و در اقدامی شنیع، عواطف مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرد.

این توطئه ضدانسانی به گونه ای ظریف طراحی شده بود تا علاوه بر توهین و تحقیر مسلمانان، یک جنگ قومی و مذهبی را در مصر انقلابی منجر گردد. لیکن جوانان غیور مصر و لیبی با تشخیص عامل اصلی این جنایت و هدف قرار دادن نمادهای رژیم پلید آمریکا، نشان دادند امت اسلام بیدار و هشیار است. شیطان بزرگ و دشمن اصلی را به خوبی شناخته و از مبارزه با این جنایتکار بزرگ بشریت به سوی عوامل دست چندم منحرف نمی‌شوند.

رژیم‌های منحوس و منفور آمریکا و اسراییل بدانند سقوط و فروپاشی آنها قطعی و قریب‌الوقوع بوده و اینگونه جسارت‌ها نه تنها نمی‌تواند از نابودی این حکومت‌های ظالم و مستکبر جلوگیری کند بلکه این حماقت‌ها زمینه آشنایی هر چه بیشتر مردم جهان نسبت به حقیقت اسلام ناب محمدی(ص) را فراهم خواهد کرد و مظلومان عالم را که در پی انتقام از این دُول جنایتکارند، زیر پرچم به اهتزاز درآمده اسلام گرد آورده و منسجم می‌نماید.

ضمن تسلیت این مصیبت به ساحت قدسی حضرت ولی عصر علیه السلام و نایب ایشان، امام خامنه‌ای عزیز و عموم مسلمانان جهان، از همه مسلمانان و آزاداندیشان عالم بویژه مومنان غیور ایران اسلامی می‌خواهیم به هرنحو ممکن مراتب خشم و انزجار خود را نسبت به این طراحی ابلهانه و نفرت برانگیز رژیم آمریکا اعلام داشته و از هیچ اقدام مشروع برای افشای این ابرجنایتکار جهانی فروگذار نکنند.

از خدای متعال می‌خواهیم قدم‌های ما را در دفاع از کیان اسلام و حیثیت امت واحده اسلامی استوار بدارد و ظهور منجی ما را نزدیک‌تر گرداند.

اللهم عجل لولیک الفرج

سازمان بسیج مستضعفین

...

پيام هاي ديگران()     link     چهارشنبه ٢٢ شهریور ،۱۳٩۱ - ایمان

فردا؛ تجمع دانشجویان مقابل سفارت سوییس در تهران

خبرگزاری فارس: دانشجویان در اعتراض به انتشار فیلم توهین‌آمیز به ساحت پیامبر اکرم(ص) فردا (پنجشنبه) مقابل سفارت سوییس در تهران (حافظ منافع آمریکا) تجمع می‌کنند.

خبرگزاری فارس: فردا؛ تجمع دانشجویان مقابل سفارت سوییس در تهران

ابوالفضل چمندی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: اعضا و فعالان این اتحادیه دانشجویی به همراه سایر دانشجویان تهرانی ساعت 12 فردا (پنجشنبه) 23 شهریورماه مقابل سفارت سوییس در تهران (حافظ منافع آمریکا) تجمع می‌کنند.

 

وی توهین یک فیلم تبلیغاتی ساخته شده در آمریکا به ساحت پیامبر اعظم(ص) را عامل برگزاری این تجمع عنوان کرد.

 

این فعال دانشجویی همچنین ضمن محکوم کردن توهین به مقدسات اسلامی از سوی آمریکایی‌ها، از آحاد مردم و دانشجویان خواست تا در تجمع یادشده حضور پیدا کنند.

 

به گفته چمندی، دانشجویان نماز ظهر و عصر خود را مقابل سفارتخانه سوییس در تهران اقامه می‌کنند.

...

پيام هاي ديگران()     link     چهارشنبه ٢٢ شهریور ،۱۳٩۱ - ایمان